Menu
Your Cart

Casio MQ-24S-4B


MQ-24S-4B
MQ-24S-4B
. -25 %
MQ-24S-4B
MQ-24S-4B
Casio MQ-24S-4B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеВиолетова
Боја на КукиштеВиолетова
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,590.00den
1,942.50den


Ознаки: casio, mq-24s-4b