Menu
Your Cart

Casio MDV-107D-3A


MDVD-107-3A
-25 % Нема на залиха
Casio MDV-107D-3A
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 44 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,390.00den
6,292.50den