Menu
Your Cart

Casio MDV-107D-1A1


MDV-107D-1A1
-30 % Нема на залиха
Casio MDV-107D-1A1
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
8,390.00den
5,873.00den
Ознаки: casio, mdv-107d-1a1