Menu
Your Cart

Casio MDV-107-1A3


MDV-107-1A3
-25 % Нема на залиха
Casio MDV-107-1A3
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,990.00den
5,242.50denОзнаки: casio, mdv-107-1a3