Menu
Your Cart

Casio MDV-10-1a1


MDV-10-1a1
MDV-10-1a1
-40 % Нема на залиха
MDV-10-1a1
MDV-10-1a1
Casio MDV-10-1a1
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 40%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 39 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
7,290.00den
4,374.00den
Ознаки: casio, mdv-10-1a1