Menu
Your Cart

Casio MCW-200H-2A

MCW-200H-2A
-30 % Нема на залиха
Casio MCW-200H-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште54 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
5,490den
3,843den
Ознаки: casovnici, casio