Menu
Your Cart

Casio MCW-110H-1A


MCW-110H-1A
Нема на залиха
Casio MCW-110H-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште50 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
5,690.00den


Ознаки: casio, mcw-110h-1a