Menu
Your Cart

Casio LWS-220H-8A


LWS-220H-8A
-30 % Нема на залиха
Casio LWS-220H-8A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникБројач на Чекори,12/24 часа, LED светло, Аларм, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Меморија на извозени кругови(200), Мерач на чекори, Стоперка, Тајмер
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 43 x 37 mm
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
2,933.00den
Ознаки: casio, lws-220h-8a