Menu
Your Cart

Casio LWS-220H-1A


LWS-220H-1A
LWS-220H-1A
LWS-220H-1A
-30 % Нема на залиха
LWS-220H-1A
LWS-220H-1A
LWS-220H-1A
Casio LWS-220H-1A
Податоци за часовник
Функција на часовникБројач на Чекори,12/24 часа, LED светло, Аларм, Двојно време, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Меморија на извозени кругови(200), Мерач на чекори, Стоперка, Тајмер
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 43 x 37 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
2,933.00den
Ознаки: casio, lws-220h-1a