Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE LWA-300HRG


LWA-300HRG
LWA-300HRG
-25 % Нема на залиха
LWA-300HRG
LWA-300HRG
CASIO VINTAGE LWA-300HRG
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 42 mm
Боја на РемчеБела
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den