Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE LWA-300H-7E


LWA-300H-7E
LWA-300H-7E
-25 % Нема на залиха
LWA-300H-7E
LWA-300H-7E
CASIO VINTAGE LWA-300H-7E
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 42 mm
Боја на РемчеБела
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
Ознаки: casio, lwa-300h-7e vintage