Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE LW-204-4a


LW-204-4a
LW-204-4a
-25 %
LW-204-4a
LW-204-4a
CASIO VINTAGE LW-204-4a
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка, Тајмер
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 35 mm
Боја на РемчеКрем
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,242.50den
Ознаки: casio, lw-204-4a vintage