Menu
Your Cart

Casio LW-204-1A


LW-204-1A
LW-204-1A
. -25 %
LW-204-1A
LW-204-1A
Casio LW-204-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
2,890.00den
2,167.50den


Ознаки: casio, lw-204-1a