Menu
Your Cart

CASIO LTP-V005L-1B


LTP-V005L-1B
LTP-V005L-1B
-25 % Нема на залиха
LTP-V005L-1B
LTP-V005L-1B
CASIO LTP-V005L-1B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,990.00den
2,242.50den


Ознаки: casio, ltp-v005l-1b