Menu
Your Cart

Casio LTP-V300L-4A


LTP-V300L-4A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-V300L-4A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,690den
3,518den