Menu
Your Cart

Casio LTP-V300D-7A


LTP-V300D-7A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V300D-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 34 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,990.00den
3,493.00den
Ознаки: casio, ltp-v300d-7a