Menu
Your Cart

CASIO LTP-V009D-1e


LTP-V009D-1e
AKCIJA -30 %
CASIO LTP-V009D-1e
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 38 x 21 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,490.00den
3,143.00den
Ознаки: casio, ltp-v009d-1e