Menu
Your Cart

Casio LTP-V007L-7E1

LTP-V007L-7E1
LTP-V007L-7E1
-30 %Нема на залиха
LTP-V007L-7E1
LTP-V007L-7E1
Casio LTP-V007L-7E1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште22 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
2,590ден
1,813ден
Ознаки: casovnici,casio