Menu
Your Cart

Casio LTP-V007L-1E


LTP-V007L-1E
Нема на залиха
Casio LTP-V007L-1E
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште22 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
2,590.00den


Ознаки: casio, ltp-v007l-1e