Menu
Your Cart

Casio LTP-V007D-1E

LTP-V007D-1E
-30 %Нема на залиха
Casio LTP-V007D-1E
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште22 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
2,890ден
2,023ден
Ознаки: casovnici,casio