Menu
Your Cart

Casio LTP-V005SG-7A


LTP-V005SG-7A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V005SG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 29 мм.30 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,590.00den
2,513.00den
Ознаки: casio, ltp-v005sg-7a