Menu
Your Cart

Casio LTP-V005L-1A


LTP-V005L-1A
Нема на залиха
Casio LTP-V005L-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм.30 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,590.00den


Ознаки: casio, ltp-v005l-1a