Menu
Your Cart

Casio LTP-V005GL-7A

LTP-V005GL-7A
LTP-V005GL-7A
-30 % Нема на залиха
LTP-V005GL-7A
LTP-V005GL-7A
Casio LTP-V005GL-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,690den
1,883den
Ознаки: casovnici, casio