Menu
Your Cart

Casio LTP-V005GL-1B


LTP-V005GL-1B
Нема на залиха
Casio LTP-V005GL-1B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм.30 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,690.00den


Ознаки: casio, ltp-v005gl-1b