Menu
Your Cart

CASIO LTP-V005G-7B


LTP-V005G-7B
-25 % Нема на залиха
CASIO LTP-V005G-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште30 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, ltp-v005g-7b