Menu
Your Cart

Casio LTP-V005D-4B

LTP-V005D-4B
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V005D-4B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
2,890ден
2,023ден
Ознаки: casovnici, casio