Menu
Your Cart

Casio LTP-V005D-2B

LTP-V005D-2B
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V005D-2B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,890den
2,023den
Ознаки: casovnici, casio