Menu
Your Cart

Casio LTP-V002L-7B2


LTP-V002L-7B2
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V002L-7B2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 25 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,813.00den
Ознаки: casio, ltp-v002l-7b2