Menu
Your Cart

Casio LTP-V002D-1B


LTP-V002D-1B
Нема на залиха
Casio LTP-V002D-1B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште25 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,090.00den


Ознаки: casio, ltp-v002d-1b