Menu
Your Cart

Casio LTP-V001GL-7B


LTP-V001GL-7B
LTP-V001GL-7B
-30 % Нема на залиха
LTP-V001GL-7B
LTP-V001GL-7B
Casio LTP-V001GL-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 25 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,813.00den
Ознаки: casio, ltp-v001gl-7b