Menu
Your Cart

Casio LTP-E306D-7A

LTP-E306D-7A
-30 %Нема на залиха
Casio LTP-E306D-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
6,890ден
4,823ден
Ознаки: casovnici,casio