Menu
Your Cart

CASIO LTP-E157M-7A


LTP-E157M-7 A
LTP-E157M-7 A
-25 % Нема на залиха
LTP-E157M-7 A
LTP-E157M-7 A
CASIO LTP-E157M-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
6,390.00den
4,792.50den


Ознаки: casio, ltp-e157m-7a