Menu
Your Cart

Casio LTP-E156MR-9a


LTP-E156MR-9a
Нема на залиха
Casio LTP-E156MR-9a
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште25x40 мм
Боја на РемчеРоуз Голд
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
4,990.00den


Ознаки: casio, ltp-e156mr-9a