Menu
Your Cart

Casio LTP-E140GG-9B


LTP-E140GG-9B
Нема на залиха
Casio LTP-E140GG-9B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште38 мм
Боја на РемчеЗлатна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,990.00den


Ознаки: casio, ltp-e140gg-9b