Menu
Your Cart

Casio LTP-2089RG-7A


LTP-2089RG-7A
Нема на залиха
Casio LTP-2089RG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 45%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеСребрена/Роуз Голд
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена/Роуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
7,250.00den


Ознаки: casio, ltp-2089rg-7a