Menu
Your Cart

Casio LTP-2085SG-7A


LTP-2085SG-7A
Нема на залиха
Casio LTP-2085SG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена/Златна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена/Златна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
6,390.00den


Ознаки: casio, ltp-2085sg-7a