Menu
Your Cart

Casio LTP-2085L-5A


LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
-25 % Нема на залиха
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
Casio LTP-2085L-5A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,690.00den
4,267.50den


Ознаки: casio, ltp-2085l-5a