Menu
Your Cart

Casio LTP-2069L-7A2


LTP-2069L-7A2
LTP-2069L-7A2
. -25 %
LTP-2069L-7A2
LTP-2069L-7A2
Casio LTP-2069L-7A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеСина
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,990.00den
3,740.00den


Ознаки: casio, ltp-2069l-7a2