Menu
Your Cart

Casio LTP-2069L-4A


LTP-2069L-4A
Нема на залиха
Casio LTP-2069L-4A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеРозева
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,790.00den


Ознаки: casio, ltp-2069l-4a