Menu
Your Cart

Casio LTP-2069D-7A2


LTP-2069D-7A2
Нема на залиха
Casio LTP-2069D-7A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,690.00den


Ознаки: casio, ltp-2069d-7a2