Menu
Your Cart

Casio LTP-2069D-4A


LTP-2069D-4A
LTP-2069D-4A
LTP-2069D-4A
-25 % Нема на залиха
LTP-2069D-4A
LTP-2069D-4A
LTP-2069D-4A
Casio LTP-2069D-4A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
5,390.00den
4,042.50den


Ознаки: casio, ltp-2069d-4a