Menu
Your Cart

Casio LTP-1391D-2A2


LTP-1391D-2A2
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1391D-2A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 30 mm
Боја на РемчеСребрена
Вид на камен Swarovski Kristal
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,690.00den
4,683.00den
Ознаки: casio, ltp-1391d-2a2