Menu
Your Cart

Casio LTP-1360d-9a


LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
Нема на залиха
LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
LTP-1360d-9a
Casio LTP-1360d-9a
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена/Златна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
4,690.00den


Ознаки: casio, ltp-1360d-9a