Menu
Your Cart

Casio LTP-1314D-1A


LTP-1314D-1A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1314D-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
3,590den
2,693den