Menu
Your Cart

Casio LTP-1308PD-1b


LTP-1308PD-1b
. -25 %
Casio LTP-1308PD-1b
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
3,140.00den


Ознаки: casio, ltp-1308pd-1b