Menu
Your Cart

Casio LTP-1308D-2A

LTP-1308D-2A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1308D-2A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,390den
2,373den
Ознаки: casovnici, casio