Menu
Your Cart

CASIO LTP-1308D-2A


LTP-1308D-2A
LTP-1308D-2A
-25 % Нема на залиха
LTP-1308D-2A
LTP-1308D-2A
CASIO LTP-1308D-2A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,790.00den
2,840.00den


Ознаки: casio, ltp-1308d-2a