Menu
Your Cart

Casio LTP-1303PD-4A*


LTP-1303PD-4A
LTP-1303PD-4A
-30 % Нема на залиха
LTP-1303PD-4A
LTP-1303PD-4A
Casio LTP-1303PD-4A*
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 30 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
2,933.00den