Menu
Your Cart

Casio LTP-1283PD-4A


LTP-1283PD-4A
Нема на залиха
Casio LTP-1283PD-4A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште21 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
3,090.00den


Ознаки: casio, ltp-1283pd-4a