Menu
Your Cart

Casio LTP-1283D-1A

LTP-1283D-1A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1283D-1A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 21 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Правоаголник
Водоотпорност 5 bar
3,090den
2,318den
Ознаки: casovnici, casio